Historické fórum

DomovFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Nová doba...

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda

Poeet p?íspivku : 4831
Registration date : 27.10.2007

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 1:07 pm

vedel som, že sa to opýtaš Razz

na to ti neodpoviem, lebo sa to nedá ale uznáš, že sa dá porovnávať a z toho vyvádzať dôsledky, či nie? Wink

Arcivojvoda
Arcivojvoda

Poeet p?íspivku : 4722
Registration date : 19.06.2007

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 12:57 pm

dobre, spytam sa takto: ktora doba bola ta neskazena? lebo ked je tato zla, musela byt nejaka aj dobra, nie?
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
monkeyml
Arcivojvoda
Arcivojvoda

Poeet p?íspivku : 4831
Registration date : 27.10.2007

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 12:54 pm

heh...zaujímavá téma...ja by som dal asi za pravdu každému z vás v niečom...napr. nikto mi nezoberie pocit, ktorý má thomass - táto doba je skazená, alebo lepšie povedané, viac skazené ako pred tým Wink no čo sa teenegerov týka, tak súhlasím s nyarlathotepom...proste je to zložité...ale napr. nyar. - mal by si sa prejsť tu po BA pár týždňov a mal by isto názor bližší k tomu thomassovmu, alebo v PO na pomníku čo sa deje cez víkendy..ja nehovorím - ja som tiež robil kraviny, ale mal som isto viac rokov ako keď sa pozerám na niektorých faganov ako strúhajú frajerov, sú spitý a ešte to k tebe príde pýtať cigu alebo prachy. to už je na uváženie...

Arcivojvoda
Arcivojvoda

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 12:29 pm

von Schwerzell napísal:
myslis tie moje uvahy nyar? rendeer
nie, tie som necital...
Návrat hore Goto down
von Schwerzell
Arcivojvoda
Arcivojvoda

Poeet p?íspivku : 4453
Registration date : 26.05.2007

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 12:27 pm

nyarlathotep napísal:
mne to pripada take smiesne, ked v podstate teenager hovori, o tom, aka je ta nova doba skazena... Laughing

[.

myslis tie moje uvahy nyar? rendeer
Návrat hore Goto down
nyarlathotep
Arcivojvoda
Arcivojvoda

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 12:18 pm

mne to pripada take smiesne, ked v podstate teenager hovori, o tom, aka je ta nova doba skazena... Laughing

EDIT: aby sa nepovedalo, ze nedam nic k teme... Th()maSS, rozoberas tu nejakych emo mladeznikov... ved je podla mna uplne normalne, ze mladi revoltuju proti spolocnosti, ajked takym smiesnym sposobom... je to v ich povahe a kazdy si tym presiel... kedysi davno to bol rock'n'roll, potom hippies, potom punk, dnes emo... vzdy to tak bolo a vzdy to tak bude... ti ludia z toho vyrastu... ver mi... ja sam som uz do istej miery z toho vyrastol a rovnako kopec dalsich ludi... este donedavna mali zadredovane hlavy a zucastnovali sa kazdej street party a dnes ich vidam nakratko ostrihanych kocikovat svoje deti...
Návrat hore Goto down
Th()maSS
Kráľ
Kráľ

Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 12:03 pm

No takže výborne úvahy. Najviac sa mi k tomuto hodilo to opičenie. Vidíš 8 rokov už prešlo a nič sa nezmenilo a je to práve že kus horšie. Už vtedy si písal že nam tu pobehuju 13 ročne deti ktoré začinaju nezdravo žiť. Ale teraz už 13 ročne deti maju v tom rutinu. Už od malička vidia v televizii pitie, fajčenie a ine veci ako si pisal a tiež si mal pravdu aj s vychovou. Stotožnujem sa s tvojimi názormi. Ale záleži aj na človeku. Ja ked som bol malý tak otec policajt a mama krčmárka. Robili denne aj v noci a ja som bol často sám. Takže som sa da tak povedať vychoval ja hehe. Myslím že som to zvládol , na to že nefajčim a vypijem si naozaj len ked ideme niekde s partiou. Ale niektorí už fakt nevedia si dať rady so sebou.

Arcivojvoda
Arcivojvoda

Poeet p?íspivku : 4453
Registration date : 26.05.2007

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 11:41 am

mohol by is kludne o tom napisat uvahu ..ja som cosi zosmolil v roku 2000, tri uvahy, mozete si ich precitat na mojom blogu (sice dnes by som ich uz pisal inak)...

ide o tie tri uvahy z roku 2000, ale pisal som to z donutenia...ako vypomoc niekomu k maturitnym otazkam..velmi som sa kvoli tomu pohadal s mamou

kód:
kód:
http://svercel.blog.sme.sk/
Návrat hore Goto down
Th()maSS
Kráľ
Kráľ

Poeet p?íspivku : 627
Registration date : 25.02.2007

OdoslaťPredmet: Nová doba...   Pi máj 30, 2008 11:35 am

Diskutujme kus o tejto novej dobe. Mne osobne sa na nej nič nepáči. Dievčatá sú skazené , vlastne skoro celá mládež je skazená. Však je normálne že 13 ročné dievča(už dva roky nie je panna) sedí opitá v krčme(ako každý deň) a plače že stratila celoživotnú lásku (už asi desiaty chlapec). Hrôza a strach čo z nej vyrastie. Alebo terajšia módna vlna emo. Polka mladých chodia oblečení celí v čiernom a ofinou si zakrývajú slzy pred skazeným svetom(pritom to oni ho robia skazený - paradox). Hovoriac o smrti denno denne každému ako sa ide zabiť, ako ho nebaví žiť. Raz mi jedno dievča na azete písala že sa ide zabiť že ju už nebaví žiť, ja som jej odpísal,,Len do toho". Však keď ju to tu už nebaví tak nech sa kľudne zabije, je mi ukradnutá a samovrahov nemám rád. Keď máš predsa to štastie že si zdravý a máš rodinu, strechu nad hlavou a vždy čo do úst tak to je totálna demencia. Však koľko ľudí trpí od malička, nepokoje vo svete kde trpia deti, chorľavé a každý deň bojujúce o prežitie aby ho nezabil dáky povstalec a predsa majú chuť žiť a keď sa nejaké rozmaznané decko vyhráža že sa ide zabiť len pre to aby bolo IN , COOL tak nech sa kľudne zabije, rodina si poplače a o par mesiacov si na ňu už ani pes nespomenie a už asi taká cool in nebude. Hrozne ma dojíma keď čítam veci ako že veľmi trpím a život je boj a hovori to niekto kto ma na nohách značku NIKE, a gate za par tisíc a ešte aj tričko za tisicku, však predsa rodičia majú tituly tak čo budeme šetriť. Za život možno ani doma nepoumývala riad , neuvidela ho pre ofinu , lebo ten riad strašne trpí ked je umytý tak ho nechám tak. Moja ty si radšej najdi nejakeho starého milionára Wink . Od malička ma učili že život je vzácny a treba pomáhať ostatným ľudom. Ale vy by ste moholi niekomu takému ? Neviem čo bude v budúcnosti s týmto svetom a dúfam že takýto ľudia sa zmenia na normálnych, lebo ak to takto bude pokračovať pomaly tak to k žiadnemu dobrému smeru nevedia.

OdoslaťPredmet: Re: Nová doba...   

Návrat hore Goto down

Nová doba...
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pozdravy nových členů

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Akadémia :: Filozofia-
Prejdi na: